Koltuk Yıkama

Bahçeşehir Koltuk Yıkama bizim en önem verdiğimiz iştir. Bu yüzden Bahçeşehir Halı Yıkama, Bahçeşehir koltuk yıkama servisi olarak ile bizi tercih eden ev hanımları haksız olamaz!. Bu nedenle öncelikle yüksek emiş gücüne sahip makinelerimizle vakumlayıp tozlarından ayrıştırdığımız koltuklarınızın kumaşını inceleyerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçiyoruz. Ardından temizleme işlemine başlıyoruz. Öncelikle koltuğunuzun kumaşına özel karışımlı su püskürtüyoruz. Tamamen ıslatılan koltuğunuzu temizlemeden önce bir süre bekletiyoruz. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel formülümüz sayesinde temizlenir. 

Bahçeşehir’de En Kaliteli Koltuk Temizliği

Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Ayrıca bir sonraki aşama ise bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçerek, koltuk kumaşına leke çıkarıcısı döküyoruz. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslığa sahip fırçalar yardımı ile sorunlu bölgenin fırçalanarak lekeden arınması sağlıyoruz. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzeyini ‘Extraction’ yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkayıp hijyenik hale gelmesini sağlıyoruz. Temizleme işlemi sonlanan koltuğun son kontrollerini yapıp, bulunduğu ortamın mutlaka havalandırılmasını öneriyoruz. Koltuk temizleme ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama İle Sağlıklı Yaşam Alanları

Bahçeşehir Halı Yıkama olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin ve sevdiklerinin sağlığıdır. Bunun için de siz değerli müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuklarını temizletmelerini tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda temizleme işlemleri başlamadan koltuk kumaşını detaylıca inceliyoruz ve cinsine en uygun kimyasalları belirliyoruz. Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur.

Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir. Ayrıca yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır. İstanbul’da en iyi koltuk temizleme firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Ayrıca anti bakteriyel koltuk temizliği ile koltuklarınız çok daha geç kirlenecek. Bahçeşehir koltuk yıkama servisimiz size bir telefon kadar yakın. Bizi hemen arayın, sizi gerçek koltuk temizliği ile tanıştıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir