Kurumsal

Maya Halı Yıkama

Tecrübeli kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile uzun süreli hijyen sağlamaktayız.
Misyonumuz

Uygun fiyatlı kaliteli hizmet vererek evinizde hijyen sağlamak adına çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Maya Halı Yıkama olarak profesyonel çalışma ortamında kaliteli ilaç ve kimyasal materyaller kullanarak halılarınız temizliyoruz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Hakkında;

Bahçeşehir halı yıkama hakkında sayfamızda; Bahçeşehir halı yıkama ismi ile halı temizliği sektöründe hizmet verdiğimiz Bahçeşehir Maya Halı Yıkama olarak hedefimiz; müşterilerimize modern, güvenilir, profesyonel çalışan, sistemli, müşteri memnuniyeti amaçlı, kaliteli bir halı yıkama sunmaktır. Halı yıkamada olduğu gibi tek gayemiz; Stor perdezebra perde yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerimizle de İstanbul Avrupa yakasının tüm bölgelerinde kusursuz hizmet sunan bir firma olmaktır.

Bu maksatla bizi rakiplerimizden ayıran bir takım özelliklerimiz bulunmaktadır. Bu özelliklerimizden en önemli olanı ise; temizlik uygulamalarında en son teknolojiyle üretilmiş otomatik toz alma, yıkama, santrifüj, hava alma ve paketleme makinelerini tercih etmemizdir. Buna bağlı olarak uzman kadromuz ve kaliteli halı şampuanlarımız ile İstanbul’da halı yıkama sektöründe ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf kaliteli ve profesyonel bir hizmet vermemizdir.