Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama, kısa bir sure önce hayata geçen ve Bahçeşehir’de halı yıkama firmaları içinde en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olma başarısını yakalamıştır. Firmamız, Bahçeşehirli ev hanımlarının gündelik hayattaki en büyük sıkıntılarından birisi olan halı yıkamaya çare bulma amacı gütmektedir. Bayanların da üretime katılmaları ve ev ekonomisine destek olmak için çalışmaya başlamaları nedeniyle halı yıkama faaliyetleri evlerde çok zor bir hal almıştır.

Bahçeşehir Halı Temizleme Firmamızın Kurulma Sebepleri

Ülkemizde neredeyse her evde her odada halılar bulunmaktadır. Bu halılar sürekli olarak üzerlerinde yaşandığı için kısa sürede kirlenmektedir. Özellikle çocuklu evlerde halılar her türlü kire maruz kalmaktadır. Sürekli olarak değiştirilmesi mümkün olmayan halıların yıkanarak tekrar tekrar kullanılması önemli bir gerekliliktir. Kirli halıların üzerinde yaşamak insan sağlığı için tehlike arz etmektedir.

Ev hanımlarının sayısının günden güne azalması bayanların ekonomiye ve üretime katılması ile halı yıkama faaliyetlerinin profesyonel bir hale gelmesi elzem olmuştur. Modern şehirlerde, hele ki Bahçeşehir gibi bir bölgede halı yıkamak neredeyse imkansızdır. Yıkama alanlarının bulunmaması halıların bayanlar tarafından kaldırılması temizlenmesi ve kurutulması çok zahmetli bir iş olduğundan bu alandaki boşluğu doldurmak görevi halı yıkama firmamıza düşmüştür.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firmamızın Hizmet Aşamaları

Her kuruluşun olduğu gibi Bahçeşehir halı yıkama firmamızın da kendine özgü bazı hizmet aşamaları bulunmaktadır. Bu aşamalar genel hatları ile şöyledir.

 • Halılar müşterilerin adresinden alınır.
 • Yıkama bölümüne götürülerek son teknolojiye sahip makineler tarafından insan sağlığına zarar vermeyen halıda da zararlı mikroorganizma bırakmayan deterjanlar tarafından yıkanır.
 • Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra bol su yardımıyla durulama işlemine geçilir.
 • Durulama işlemi sona erince halılar kuruması için asılır.
 • Belirli bir süre sonra kuruyan halılar tekrar müşterilerin adresine teslim edilir.
 • Bu aşamalar gerçekleşirken firmamız yıkadığı her halıya ayrı ayrı özen göstermektedir. Bu halıların temizliği firma yöneticilerinin evinde kullanılacak gibi yapılmaktadır. Üzerinde dolaşan çocuklar bizim çocuklarımız gibi önemsenmektedir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firmamızdan Hizmet Alınmasının Bayanlar Yönünden Avantajları

Halı yıkama işlerinde profesyonel bir firmadan yardım almak çok önemlidir. Halıları profesyonel firmalara yıkatmanın birkaç farklı yönden avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların en önemlisi bayanların halıları indirme kaldırma yıkama ve kurutma gibi uğraşlar sonucu kendilerine verebilecekleri zararların önüne geçmektir. Gözlemlediğimiz bir ara birçok bayan evindeki halıları yıkadıktan sonra birkaç gün hasta yatmaktadır. Halı yıkama faaliyetleri sonucu kolunu bacağını inciten bayanların sayısı da hiç az değildir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firmamızdan Hizmet Alınmasının Bütçe Yönünden Avantajları

Halı Yıkama faaliyetleri gerçekleştirilirken hepimizin de bildiği gibi tonlarca su ve buna mukabil deterjanlar kullanılmaktadır. Halı yıkama firmamız tarafından halı yıkama faaliyetleri gerçekleştirildiği zaman alınan ücret evde yıkanan halı masrafının neredeyse üçte biri kadardır. Halıları adresinden alıp temizleyip kurutup güzel kokular sürerek tekrar adresinize ulaştığımızı göz önüne getirdiğiniz takdirde yaptığımız için ne kadar ucuz olduğunu ve aile bütçenize katkı sağladığını anlamanız kaçınılmaz olacaktır.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firmamızda Hizmet Politikası

Bahçeşehir halı yıkama firmamızın en temel hizmet politikası müşteri memnuniyetidir. Yaptığı temizlik işleminin ne kadar ciddi olduğunu bilerek gereğini yerine getirmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Yerinde sayma fikrini korkunç olarak gören firmamız piyasada oluşan tüm yenilikleri ilgiyle takip etmektedir. Sürekli olarak en kaliteli deterjanları teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Çalıştırdığımız personellerin alanlarında uzman olmaları ve yılların bilgi birikimine sahip olmaları siz değerli müşterilerimiz için dikkat ettiğimiz bir diğer konudur. Firmamızın ayrıcalıklarından yararlanmak için en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firmamızı Tanıyın

Bahçeşehir halı yıkama servisi olarak Maya Halı Yıkama Fabrikası güvencesi ile hizmet veren Bahçeşehir halı yıkama firmamız, haftanın yedi günü halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama yöntemlerinde eski usullere son vererek tamamen profesyonel hizmet veren Maya Halı Yıkama firması, işinin ehli olan bir ekipten oluşuyor.

Maya Bahçeşehir halı yıkama güvencesiyle hizmet veren firmamız, üstün kalite örneği sergileyerek müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyor. Eğitim almış uzman personellerin gözetim ve kontrolü altında olan halılar, derinlemesine temizlenerek her türlü hijyen kurallarına tabi tutuluyor. Türk toplumda önemli bir yeri bulunan halılar, bir evin olmazsa olmazıdır.

Yıkama Tesisimizde Halı Yıkama İşlemleri

Müşterilerden alınan halılar Bahçeşehir halı yıkama firması güvencesi altına alınıyor ve diğer müşterilerimiz halıları ile karıştırılmadan işlemlerden geçiriliyor. Burada önemli olan husus halının dokuması, cinsi, ipliği ve türünün tamamen ayırt edilmesidir. Bu kapsamda hiçbir halının rastgele metodlarda yıkanmadığını belirtmekte yarar var. Halı yıkama işlemlerine geçilirken bazı durumlarda müşterilerin görüşlerine de başvurulabiliyor. Gün içerisinde ev ya da iş yerlerinden alınan halılar, Maya Halı Yıkama fabrikası içerisindeki tesiste temizleme çalışmalarından geçiriliyor.

Bahçeşehir Halı Yıkama: Halıların Önemi

Yeni ev kuranlar, ayrı eve çıkma niyetinde olanlar veya evindeki eşyalarını yenileme kararı alan çoğu kişi, en çok halılara dikkat ederler. Bir evin en önemli aksesuarının halılar olduğu düşünüldüğünde halı yıkama fabrikası da büyük önem taşıyor. Günün yorucu temposundan sonra eve gidildiğinde ayaklarla temas ederek tüm birikmiş bakterileri halılara bulaştır mümkün. Bunun için işinde profesyonel bir misyona sahip olan Bahçeşehir halı yıkama fabrikası hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Çocuklar, hastalar ve tüm ev ve iş yeri halkı için hayati öneme sahip olan halılar, firmamız güvencesi altında kıl, toz ve kirden arındırılarak teslim ediliyor. 

Halınızı ne sıklıkla temizlemelisiniz?

Maya Halı Yıkama servisimizdeki ustalarımız halılarınızı yılda dört kez derinlemesine yıkatmanızı tavsiye etmektedir. Ancak alerjiniz veya evcil hayvanınız varsa, yıkama işlemini her iki ayda bir tekrarlamanızı öneririz.

Halı Yıkama ve Tüm Hizmetlerimiz

 • Halı Yıkama
 • Antik Halı Yıkama
 • İpek Halı Yıkama
 • Bambu Halı Yıkama
 • Evde (Yerinde) Koltuk Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yorgan Yıkama

Bahçeşehir ve Diğer Servis Bölgelerimiz

 • Altınşehir Halı Yıkama
 • Bahçeşehir 1. Kısım Halı Yıkama
 • Bahçeşehir 2. Kısım Halı Yıkama
 • Başak Halı Yıkama
 • Başakşehir Halı Yıkama
 • Güvercintepe Halı Yıkama
 • İkitelli Osb Halı Yıkama
 • Kayabaşı Halı Yıkama
 • Şahintepe Halı Yıkama
 • Şamlar Halı Yıkama
 • Ziya Gökalp Halı Yıkama

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Bahçeşehir halı yıkama fabrikamızda, müşteriden yıkanmak üzere halıların, hangi aşamalardan geçerek temizlendiğini, detaylı bir şekilde açıklamak istedik. Tesisimize gelen halılar öncelikle olarak çırpma makinesinden geçirilerek, üzerindeki toz ve birikintilerden kurtulması sağlanır. Bu işlem yapılmadan halıyı yıkamak mümkün değildir. Aksi takdirde tüm toz ve kirler yıkama sırasında halı üzerinde bir çamur oluşturmaktadır. Bu işlemin ardından alınan halı bir süre su havuzunda bekletilmekte ve sonrasında yıkama işlemi için otomatik halı yıkama makinesinin bandına konulmaktadır.

Doğal Kurutma

İki sıra paralel mil üzerinde toplam sekiz adet dönen fırça ile halı, özel temizlik maddeleri yardımı ile fırçalanarak yıkanmaktadır. Sonrasında tekli fırçadan geçen halı üzerine ve altına uygulanan işlem ile yıkanmaktadır. Halı yıkama makinesi sonunda halı rulo olarak toplanır. 3 istasyon, yüksek hızda dönen kapalı, çift tamburlu santrifüj makinesinde kurutulur  ve halının emdiği su tamamen tahliye edilir.

Temiz ve açık bir ortamda askıya alınan halı, büyüklüğüne göre neminden tam olarak arınması için, bir ya da üç gün arasında havalandırılmaktadır. Nemi alınan halı kontrol masasında itina ile incelenerek istenilen temizliğin yapıldığından emin olunur. Son olarak paketlenen halı müşterinin adresine teslim edilmek üzere halı yıkama servis araçlarına teslim edilir.

Bahçeşehir halı yıkama firması olarak yukarıda da açıkladığımız yazıda anlaşıldığı gibi halı temizliği oldukça zahmetli bir iştir. Halı yıkama işini en kaliteli şekilde yapabilmek için, tecrübeli bir ekibe, son sistem halı yıkama makine parkuruna ve iyi bir yönetim kadrosuna ihtiyaç duyulmaktadır.

Bahçeşehir halı yıkama müşterilerini memnun edebilmek ve istikrarı korumak adına uzun yıllardır halı yıkama hizmetini aynı kararlılıkla devam ettirmektedir. Siz değerli bölge sakinlerine %100 memnuniyet garantili halı yıkama firmamızı denemenizi tavsiye ediyoruz. Bahçeşehir’deki halı yıkama firmamızdan alacağınız halı yıkama ve tüm temizlik hizmetlerinin Maya Halı Yıkama fabrikasının garantisi altında olduğunu bilmenizi isteriz.

İstanbul’da Kurumsal Halı Yıkama

Eğer halınızı yıkatmanızı düşünüyorsanız, Bahçeşehir‘de en iyi halı yıkama firmalarını karşılaştırmalısınız. Bu karşılaştırmayı yapmadan halınızı teslim ederseniz, halınızın kaybolma, bozulma ve çalınmaya karşı korumasız olduğunu unutmamalısınız!.. Bahçeşehir’deki halı yıkama firmalarını karşılaştırma yaparken en basit örnekle; firmadan bir takım garantiler vermesini istemelisiniz. Bu garantilerin en başında ise kurumsal bir firma olup olmadığı, vergi kaydı ve ruhsatının olup olmadığı bilgisidir. Google haritalarda ve diğer şikayet sitelerinde olumsuz yorumları bulunan firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir