Halkalı Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama olarak, Küçükçekmece Halkalı ve Atakent servislerimizle profesyonel halı temizlik hizmeti veren firmamızı tercih ettiğinizde derinlemesine yıkanan, hızlı kuruyan ve geç kirlenen halılara sahip olursunuz. Halkalı’daki en çok tavsiye edilen Halkalı Halı Temizleme, siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın mesafededir.

Halkalı halı temizleme firmamızın ücretsiz servisi ile adresinizden aldığımız halılarınızı cinsine göre ayırıyoruz. Burada yıkanan halınız başka bir halıyla asla karıştırılmamaktadır. Yani halınızı makinemizde özel yıkama programı ile yıkamaktayız.

Cinsine uygun profesyonel toz alma makinelerimizde tozu ve kirini aldığımız halınızı, yıkamaya hazırlıyoruz. Yine cinsine uygun halı yıkama makinesinde ağır kimyasallar içermeyen, sağlık bakanlığı onaylı ve şampuanlarla yıkıyoruz.

Daha sonra yıkama aşamasından geçen halınızı, fazla suyu alınmak üzere sıkma makinesine alıyoruz. Burada %95 oranında suyundan arındırıyoruz. Ardından Halkalı halı temizleme tesisimizde bulunan halı kurutma odasına alarak kontrollü bir şekilde tamamen kurutuyoruz. Bu süre yazın 2 gün, kışın ise ortalama dört güne kadar sürmektedir.

Halkalı Halı Yıkama İle Ücretsiz Servis

Kurutma odasında yaklaşık 12 saat bekleyen halıları kuruduktan sonra kontrol ve paketlemeye hazır hale getiriyoruz. Bu işlemden sonra Halkalı halı temizleme tesisimizdeki ekibimiz tarafından kontrollerini yaptığımız halıları paketliyoruz. Ardından belirlenen gün ve saatte teslim edilmek üzere ücretsiz Halkalı halı temizleme servisimizle teslim ediyoruz.

Siz de uygun fiyatlar ve %100 memnuniyet garantisi ile halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturabilirsiniz. Bunun için Halkalı halı temizleme hizmetlerimize 0 539 380 48 46 numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz. Unutmayın! Halkalı halı temizleme firmamızdan almış olduğunuz hizmetleri %100 memnuniyet garantisi ile sunmaktayız. Herhangi bir sebepten halı yıkama hizmetlerimizden memnun kalmazsanız, aynı hizmeti ücretsiz olarak tekrarlıyoruz. Üstelik bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. En iyi halı yıkama uygulaması, sizin de hakkınız!. Bunun için bize güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir