Esenyurt Halı Yıkama

Temizlik işlerinin hepsi detaylı ve titizlik isteyen işlerden oluşur. Bu nedenle Esenyurt halı yıkama olarak, temizlik konusunda ev hanımlarına önemli detayları derledik. Temizlik denildiğinde akla ilk halılar gelir. Bu nedenle halı yıkama için yılda bir veya iki defa temizlik firmalarından destek alınması sağlık bir yaşam alanı için elzemdir. Eskiden evde veya sokakta yıkanarak temizlenen halılar günümüzde halı yıkama fabrikalarında yıkanmaktadır. Esenyurt halı yıkama hizmetlerimizi halılarınızı evden alarak gerçekleştirmekteyiz. Halı yıkama sırasında kullanılan ekipman ve ürünler insan sağlığına zararlı olmayan türden seçilmektedir. Çocuk odalarında kullanılan halılar yapıları itibariyle hassas dokulu ve alerjik olmayan malzemelerden seçilmektedir. Buna özel olarak da bakım yapılması gereklidir.

Halı yıkama yapılırken halının özelliklerine uygun malzeme ve yıkama biçimi seçilmesi önemlidir. Halılar evlerde en çok kirlenen eşyaların başında gelir. Yerlerde soğuğu kesen ve dekorasyonu sağlayan halı tüm odalarda kullanılır. İş yerlerinde, otellerde ve restoranlarda da halı kullanımı yaygındır. Evlerde kullanılan halıların yılda en az iki defa temizlenmesi genellikle yeterli olmaktadır. İş yerlerinde kullanılan halıların daha sık temizlenmesi tavsiye edilmektedir. Özellikle ayakkabıyla dolaşıldığı için her türlü mikrobu içinde barındırmaktadır. Halı koyulan alanlar daha çok ev hissi sağladığı için birçok yerde dekoratif olsa da kullanılmaktadır. Üstelik Esenyurt halı yıkama firmamız nerede kullanıldığı fark etmeksizin tüm halılar için yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gereken Konular Nelerdir?

Halı yıkama yapılırken halının üzerinde bulunan lekelere ve halının özelliklerine göre işleme tabi tutulması gereklidir. Halılarda bulunan lekeler arasında en çok rastlananları; çay lekesi, kahve lekesi, yemek lekesi, çamur, çocukların oyun hamuru, gazlı içecek lekesi, sakız yapışması sonucu oluşan leke, mum lekesi ve yağ lekesidir. Bu lekelerin hepsinin yıkamadan önce müdahale edilerek çıkarılması gerekir. Halı yıkama sırasında yapılan işlemler sonucu kalıcı olarak leke yok edilir. Makine halısı ve el dokuması halının yıkama koşulları farklıdır dolayısıyla aynı işlemler uygulanmaz. Doğal halı şampuanları tercih edilmelidir. Halı yıkama yapılırken kontrollü olarak işin takibi yapılmalıdır. Olumsuz bir durumla karşılaşıldığında anında müdahale ile sorun çıkmadan engel olmak gerekir. Zira Esenyurt halı yıkama olarak biz öyle yapıyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikamızda Yıkadığımız Halı Çeşitleri

Halıların yapısına uygun olarak yıkama işlemi tamamlanır. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanmış olur. Müşteriler her zaman halılarını tertemiz görmek isterler. Zorlu lekeler olsa bile yıkama sonunda çıkmasını beklerler. Eğer halıda bulunan leke çıkmayacak özelliklere sahipse bu durum müşteriye açıklanmalı ve halı yıkama bu bilgi doğrultusunda yapılmalıdır. Sonuçtan memnun kalmayan müşteri sıkıntıların oluşmasına sebep olabilir. Halı yıkama yapacak olan personelin alanında bilgili ve tecrübeli olması işlem yapılırken sorunsuz bir işleyiş sağlanmasına yardımcı olur. Halı yıkama işlemi gerçekleştirdiğimiz çeşitler arasında; el dokuması halı yıkama, ipek halı yıkama, otel halısı yıkama, yat halısı yıkama, makine halısı yıkama, deri halı yıkama, nepal halı yıkama, yerinde halı yıkama, kuru köpük halı yıkama ve cami halısı yıkama gibi birçok çeşit sayılmaktadır.

Esenyurt halı yıkama olarak her türlü halının özel koşullarda ve uygun bir şekilde yıkanması için çalışırız. Halı yıkama için kullanılan malzemeler her halı için farklı olarak seçilir veya her halıya farklı uygulama yapılır. Müşteri taleplerine göre veya uzman personelimizin yönlendirmesiyle halı yıkama türü seçiyoruz. İşlerin doğru ve gerektiği gibi yürümesi için müşterilerimizden gelen halıları gruplara ayırarak, titiz bir yıkama işlemi uyguluyoruz. Özel olarak kurutma işlemine tabi tutulan halıların nemlenmeden tamamen kurutulması sağlanır. Bu şekilde halılarda gereksiz kokuların oluşmasının önüne geçilmektedir.

Esenyurt Halı Yıkama İle Son Sistem Makinelerle Derinlemesine Halı Temizliği

Halı yıkama makineleri sayesinde yerinde halı yıkama seçeneğiyle müşterilerin gözünün önünde işlem yapıyoruz. Bu sayede yapılan temizliği gördükleri ve nasıl işlem yapıldığına tanık oldukları için müşterilerin içi rahat etmektedir. İş yerlerinde, evlerde, camilerde, otellerde, yerinde halı yıkama hizmeti veriyoruz. Halıların yerden kaldırılarak fabrikalara götürülemeyeceği durumlarda makine ile kolaylıkla halı temizliği yapılmaktadır. Esenyurt halı yıkama personelimiz halı makinesinin özelliklerini ve hangi halıya ne şekilde muamele yapılacağını bilen kişilerden oluşur. Günlük işlerinizin aksamaması ve iş hayatınızın etkilenmemesi için istediğiniz saatte gelerek halı yıkama işlemini yapıyoruz. Böylece halılarınız tertemiz olur. Hijyenik şekilde temizlenen halıları kısa sürede kullanmanız mümkün olmaktadır.

Esenyurt Halı Yıkama Firmamızın Halı Kurutma Yöntemleri

Halı yıkama makinesiyle evde halınız yıkandığında asarak temiz havada kurumasının sağlayabilirsiniz. Yerinde halı yıkama işlemi yapıldığında makinelerin vakumlu çekiş gücü sayesinde kısa sürede kuruması mümkün olmaktadır. Fabrikada yıkama yapıldığında kurutma makinelerine koyulan halıların iyice sıkılması ve tamamen kurutulması sağlanır. Halı yıkamada en önemli konulardan biri de kurutma işlemidir. Nemli kalan halılarda kötü kokuların oluştuğu görülmektedir. Ayrıca müşteriler halıyı alır almaz hemen kullanmaya başlamazlarsa lekeler oluşmasına sebep olur. Ayrıca Esenyurt halı yıkama firmamızda yıkadığımız halılarınızı tamamen kurutarak size teslim ediyoruz. Bu nedenle halılarda oluşacak kötü kokuların da önüne geçiyoruz.

Maya Esenyurt halı yıkama olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve onların taleplerine uygun hizmet vermek temel amacımızdır. Bu doğrultuda en son teknoloji makinelerle ve uygun malzemelerle Esenyurt halı yıkama işlemini yaparız. Halılarınızı ev veya iş yerinde tertemiz kullanmanızı sağlarız. Kullanılan özel halı şampuanlarının kokusu ve özelliği sağlığa zararlı olmayan bitkisel içeriklerden seçilmektedir. Bu sayede evinizde tüm odalarda veya iş yerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Halılarınız, Esenyurt halı yıkama firmamızın personeli tarafından makbuz karşılığı adresinizden alınır. Daha sonra servis elemanımız vakit kaybetmeden halınızı Esenyurt‘taki firmamıza getirir. Size ait olan halıları özel olarak etiketliyoruz. Halılarınızın karışmaması ve uygun temizlik yapılması için azami özen gösteriyoruz. Bu nedenle halınızın yıkanması, modelindeki hassasiyeti gibi konuları ustamıza bildiriyoruz. Halılarınızı yıkadıktan sonra kurutma işlemi için 2 gün süreyle bekletiyoruz. Ardından ücretsiz servisimizle adresinize teslim ediyoruz. Profesyonel olarak hizmet veren firmamıza bir telefonla ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir