Esenkent Halı Yıkama

Esenkent halı yıkama servisi ve Bahçeşehir Maya Halı Yıkama güvencesiyle size en iyi halı yıkama hizmetini garanti ediyoruz. Bu yüzden Esenkent halı temizleme firmamızın benzersiz, ekonomik ve ayrıcalıklı halı yıkama hizmeti ile tanışmak için sizi de firmamızı denemeye davet ediyoruz.

Her ne kadar dikkat etmesek de evlerimizde önemli yer tutan kullanım amaçlarından bir tanesi halılarımızdır. Bu yüzden sürekli olarak üzerinde dolaştığımız ayaklarımız vesilesiyle her türlü kire maruz bıraktığımız halılar gözle görünmese de sürekli olarak kirlenmektedir. Çünkü halılar özelliklerine göre bazen kirleri hapsederler. Bu nedenle bazen de özelliğine göre üzerine basıldıkça insanın ayağında kirleri emerek kendisini kirletir.

Halı yıkama faaliyetleri, çalışan bayanların ve ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmektedir. Bu nedenle Esenkent halı temizleme hizmeti sunan firmamız teknolojinin de yardımıyla halı yıkama hizmeti vermektedir. Ayrıca bir halının bayanlar tarafından nasıl zorluklarla temizleneceği konusuna dikkat çeken firmamız verdiği hizmetlerle insanları bu sıkıntılardan kurtarmayı kendisine şiar edinmiştir.

Bahçeşehir’deki Halı Temizleme Firmamızın Özellikleri

Ülkemizde bilindiği üzere bir meslek alanı biraz popülarite kazandığı takdirde mantar gibi meslek erbapları türemektedir. Bu yüzden Esenkent’te halı temizleme firmamızı diğerlerinden ayıran bazı özelliklerin bulunmaktadır. Biz, Esenkent halı temizleme firması olarak bu işi bir gönül işi olarak yapmaktayız. Bizim firmamız ile diğer firmalardan ayıran bazı özellikler şöyle sıralanabilir.

  • Biz, Esenkent halı temizleme fabrikası olarak halı yıkama hizmetinde temizlik imandandır desturu ile hareket ederiz.
  • Halılarınızı adresinizden teslim alıp temizlik hizmetini yerine getirdikten sonra tekrar adresinize teslim ederiz.
  • Teknolojiyi yakından takip ederek son sistem makineleri kullanıp halılarınızın zarar görmesinin önüne geçmeye çalışırız.
  • Halıların temizliği konusunda kullandığımız kimyasallar insan sağlığına zarar vermeyecek halının üzerinde kir barındırmayan özelliktedir.
  • Onların temizliği yapılırken her aşamada iş görenler tarafımızdan alanlarında uzman kişilerden seçilmektedir.
  • Sonuç odaklı iletişim kabiliyeti güçlü kurumsal çalışmaya uygun kişiler müşterilerimiz ile muhatap edilmektedir.
  • Halıların temizlik fiyatları firmamız tarafından piyasa fiyatlarının altında tutulmaktadır.

Halıyı Evde Yıkamakla Profesyonel Esenkent Halı Yıkama Firmamızdan Destek Almak Arasındaki Farklar

Halıları evde yıkamak günümüzde çok zor bir iştir. Çünkü halıları evde yıkayabilmek için birçok farklı faktörün yan yana gelmesi gerekir. Öncelikle halıyı yıkayabilecek bir alanın olması gerekir. Ayrıca halıyı yıkadıktan sonra kurutabilmek apartman dairelerinde yaşayan kişiler için ayrı bir zulümdür. Ayrıca bir diğer fark temizlik yönündedir. Bu geleneksel yöntemler ile evlerde yıkanan halılar tam anlamıyla temizlenmemektedir.

Esenkent halı, koltuk ve stor perde temizleme firmamızda yüksek emiş gücüne sahip makineler kullanıyoruz. Bu nedenle güçlü makineler tarafından temizlenen halılar pırıl pırıl olmaktadır. Evlerde kullanılan deterjanlar halıları yıkarken dahi insanların vücutlarına zarar vermektedir. Esenkent halı temizleme firmamız tarafından kullanılan deterjanlar asla ve asla insan sağlığını tehdit etmemektedir. Halı yıkama faaliyetleri sürekli olarak tekrar edilmesi gereken faaliyetlerdir. Her seferinde tonlarca su, saatlerce zaman ve bir sürü iş gücü kaybı yerine bizi arayabilirsiniz. Esenkent halı temizleme firmamıza telefon açarak gönül rahatlığıyla evinizde kullanabileceğiniz temiz halılara sahip olmanız mümkündür.

Esenkent Halı Temizleme Firmamızın Fiyatları

Bahçeşehir halı yıkama firmaları içinde en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olan Esenkent halı yıkama firmamızın fiyatları belirlenirken mallarınızın türü büyüklüğü ve buna benzer koşullar dikkate alınır. Halıların evden alınıp eve servis edilmesi hizmeti ücretsizdir. Halıları metrekare boyutları üzerinden fiyatlandırıyoruz. Bu fiyatları zaten elimizden geldiğince en uygun şekillerde belirlemeye özen göstermekteyiz. Esenkent halı temizleme olarak bizden alan müşterilerimiz halı yıkama fiyatlarını değerlendirirken bazı faktörleri göz önüne almalıdır. Bir halıyı yıkayabilmeniz için evinizde tonlarca suya ihtiyaç duyarsınız.

Esenkent halı temizleme firmamızda kullanılan kaliteli deterjanların fiyatı evlerdeki her bir halı için hesaplandığı takdirde bizim halılarınızı yıkamamız sizin için neredeyse bedavaya gelmektedir. Ayrıca halı yıkama için evde harcanan iş gücü düşünüldüğünde Esenyurt’a bağlı Esenkent’te halı temizleme hizmeti veren firmamız tarafından sunulan hizmetin ne kadar ucuz olduğu özellikle hanımlar tarafından takdir edilmektedir.

Bilinmelidir ki bu tarz maliyetler amorti edilme süreci ile doğru orantılıdır. Esenkent halı temizleme tesisimizde kullandığımız deterjanlar sayesinde halılarınızın kir tutmaz bir özelliğe sahip olması yine bütçeleriniz için ayrı bir artı niteliğindedir. Tüm Bu koşullar değerlendirildiği takdirde halı yıkama işlemini bedavadan biraz pahalı yaptığınız görebilirsiniz. Bunun için Esenkent halı yıkama fabrikası Telefon: 0 539 380 48 46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir