Arnavutköy Halı Yıkama

Arnavutköy’de halı yıkama ve koltuk yıkama sektöründe profesyonel ekip ve ekipmanları ile hizmet veren bir firmayız… Halı yıkama hizmetimizi, gerek yerinde halı yıkama işlemleri ile gerekse teslimatlı halı yıkama işlemleri ile farklı seçeneklerde sürdürüyoruz. Bu noktada müşteriler, evlerinde, çalışma ortamlarında, camilerde, yurtlarda ve yaşamın sürdürüldüğü pek çok alanda kullanılan halılar için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Arnavutköy’de halı yıkama telefon: 0 539 380 48 46

Yaşamınızın her evresinde hem soğuğa karşı bir önlem olarak hem de bir ev aksesuarı olarak kullanmakta olduğumuz halıların hijyenik ve temizliği, oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu anlamda zaman geçtikçe gelişen ve seçenekleri artan teknoloji ile beraber halı yıkama adresleri de artmaya başlamıştır.

Gelişen teknolojiye ayak uyduran bir firma olarak Arnavutköy’dehalı yıkama merkezli adresimizde de son teknoloji ürünlerle Arnavutköy’de halı yıkama verilmektedir. Merkezimizdeki ebimiz, yıkanacak halınızı, dilerseniz adresinizden teslim alır. Bu noktada lazer metre yardımı ile halılarınız için bir ölçüm işlemi gerçekleştiriyor. Bu anlamda ölçünün net bir şekilde alınması gerekmektedir. Kabataslak şekilde bir ölçüm yapılmamaktadır.

Lazer metre, bir yandan müşterilerin bütçelerini bir yandan da kayıtların düzenli şekilde oluşturulabilmesi ve bu sayede müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulabilmesi adına kullanılan bir tür araçtır. Yıkanacak alanın belirlenmesinin ardından istemeniz durumda demo uygulaması gerçekleştirilerek metrekare birim ücreti üzerinden bir fiyatlandırma yapıyoruz.

Arnavutköy’de Halı Yıkama: Nerelere Serilen Halılar Yerinde Yıkanıyor?

Ayrıca Arnavutköy’de halı yıkama merkezi hizmetleri kapsamında hem yerinde yıkama uygulaması hem de teslimatlı olarak yerinden alınıp merkezde yıkama uygulaması gerçekleştirilir. Buna göre bazı halıların olduğu yerde yıkanması ve kaldırılmaması gerekmektedir. Bu halılara özel olarak yerinde yıkama işlemi gerçekleştirilir. Bu yöntem ile yıkanan halılar ise aynı gün içerisinde yeniden kullanılabilir bir duruma gelir. Bu noktada genel olarak birkaç saat gibi kısa bir sürede halılarınızı yeniden kullanabilirsiniz. Nerelerde kullanılan halılar için yerinde yıkama yapıldığı ise şu maddeler üzerinden sıralanabilir:

 • Ofis halıları,
 • Otel halıları,
 • Cami halıları,
 • Yurt halıları,
 • Sinema salonları halıları,
 • Mescit halıları,
 • Konferans salonu halıları,
 • Restaurant halıları,
 • Kafeterya halıları,
 • Birtakım özel mağazaların halıları,
 • Düğün salonu halıları,
 • Özel büroların halıları.

Arnavutköy’de Halı Yıkama: Yerinde Halı Yıkama Uygulaması Nasıl Yapılır?

Arnavutköy’de halı yıkama merkezli bir tarafından yerinde halı yıkama uygulaması, halılarını temizletmek isteyen müşterilerin daha konforlu bir hizmet almasını sağlar. Gerekli durumlarda başvurabilecekleri avantajlı bir seçenektir. Bu noktada bir randevu tarihi belirlenmesi gerekir. Alınan randevu tarihinde ve saatinde Arnavutköy’de halı yıkama yapan firmamızın profesyonel ekibi tarafından profesyonel kalitede sanayi tipi yıkama cihazları ile gelinir ve yerinde yıkama işlemleri gerçekleştirilir, sonrasında teslim edilir.

Yerinde halı yıkama uygulaması gerçekleştirilirken sanayi tipi türde makineler ile birlikte adrese gelinir ve istenilen düzeyde mükemmel bir temizlik gerçekleştirilir. Şampuanlama ile ovma makinesi sayesinde halılar yıkanabilir. Bu halıların kurutulması aşaması ise vakumlama yöntemi ile yapılır. Üzerinde kalmış olan hafif düzeydeki nem de birkaç saat kadar bir zaman sonra buharlaşır ve gider. Sonrasında halılar, rahatlıkla kullanılmaya başlanabilir.

Ayrıca Arnavutköy’de halı yıkama merkezine gönderilecek halılar için ise Arnavutköy’de halı yıkama sağlayan firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yaptığınız ölçümlere ve tabii halının cinsine göre ücretler belirlenecektir. Bu noktada göndermeyi düşündüğünüz halılarınızın en ve boy olmak üzere ölçülerini alıp bir hesap yaptırabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama Yönteminde Verilen Hizmet Nasıl İşliyor?

Bütün yerinde halı yıkama yöntemi üzerinden gerçekleştirilen hizmet prensiplerine göre önceden bir randevu alınması gerekmektedir. Dolayısıyla Arnavutköy’de halı yıkama sektöründeki firma ile işbirliği içerisine gireceğiniz zaman da öncesinde bir randevu tarihi ve saati oluşturmanız gerekir. Bu randevu tarihinde ve saatinde evinizde olmalısınız. Ancak yerinde yıkama yöntemiyle alınan hizmet hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız adına iletişime geçmeniz de mümkündür.

Ayrıca bu noktada bir hatırlatma yapmak gerekirse; yerinde yıkama uygulaması ve hizmeti, Arnavutköy’den başlar tüm İstanbul semtleri üzerinde verilen bir hizmettir. Dolayısıyla İstanbul’un herhangi bir bölgesinde bu hizmeti alabilmeniz mümkündür.

Tüm İstanbul İçin Halı, Stor Perde ve Koltuk Yıkama Hizmetleri

Tüm İstanbul için halı, stor perde ve koltuk yıkama hizmetleri verilmektedir. Dolayısıyla bu noktada ister Avrupa ister Anadolu Yakası üzerinden bu hizmeti alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu anlamda firma Arnavutköy üzerinde sektöre giriş yapmış ve profesyonel hizmeti tanınmaya-sevilmeye başlandıkça İstanbul’un tüm semtlerine yayılmıştır. Bugün tüm İstanbul semtleri için hizmet verilmeye devam edilirken hizmet kapsamında talep edebileceğiniz yıkama hizmetleri şunlardır: Halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama…

Arnavutköy’de halı yıkama sektöründe işleyiş gösteren firma olarak hizmetlerimizi çeşitlendirmeye devam etmekteyiz. Şu anda sunulan hizmet modelinde yerinde yıkama yöntemi üzerinden türlü yıkama hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Bu noktada yukarıda saymış olduğumuz halı yıkama, stor perde yıkama ve koltuk yıkama hizmet seçeneklerinden yerinde yıkama yöntemi ile yararlanabilmeniz mümkündür. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Arnavutköy’de halı yıkama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hijyenik Şartlarda Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi, insanların kendi imkânları ile türlü türlü şekillerde gerçekleştiriliyordu… Hatta bugün hala devam edenler olduğu da bir gerçek… Bu noktada insanların halısını yıkamak için binalarının çatılarını, avluları, binaların girişlerini ve hatta sokakları bile kullandığı görülmekteydi. Bu yıkama koşulları ise aslında hiç de hijyenik olmayan koşullardır. Dolayısıyla bu noktada hijyenik şartlarda halıların tam anlamıyla bir temizlikten geçebilmesini isteyen kişiler ise Arnavutköy’de halı yıkama sektöründe hizmet veren adresimize yöneliyor.

Arnavutköy’de Halı Yıkama Ekibi Niye Kuyu Suyu Tercih Etmiyor?

Arnavutköy’de halı yıkama adresi üzerinden tüm İstanbul semtlerine hizmet veriliyor. Bu hizmet kapsamında bazı prensipler esas alınmaktadır. Bu prensiplerden bir tanesi de firma ekibinin halı yıkama işlemleri için kuyu suyu tercih etmiyor olmasıdır. Bu noktada kuyu sularının tercih edilmemesinin ve kullanılmamasının 4 farklı nedeninden bahsedebiliriz. Bu nedenler şu şekildedir:

 • Kuyu suyu içerisine herhangi bir biçimde kanalizasyondan gelen suyun karışıp karışmadığı konusu tam bilinemiyor. Bu durum garanti edilemediği için de kuyu suyu tercih edilmiyor.
 • Şüpheye yer olmaması gerekmektedir. Yoksa bir hijyen durumundan da bahsedilemez. Bu nedenle de kuyu suyu yıkamada yer almaz.
 • Kuyu suyundaki kum ve toprağın yıkanan halıya yerleşmesi, müşteride memnuniyetsizlik oluşturur. Bu yüzden de kullanmıyoruz.
 • Bu üç nedenden herhangi birinin gerçekleşeceğine dair müşterinin şüphe duymaması gerekir. Çünkü bu müşteriyi firmaya karşı olumsuz düşüncelere itecektir. Bu düşüncelerin ve şüphelerin önüne geçmek için de kuyu suyu kullanmak uygun olmaz.

Halı Yıkama İşlemi İçin Uygun Periyotlar

Halı yıkama hizmeti, uygun olan periyotlarda talep edilmelidir. Bu noktada Arnavutköy’de halı yıkama merkezine de başvurarak; bilgi alabilirsiniz. Ancak en genel anlamıyla uygun periyotlar ile ilgili birkaç noktadan bahsedebiliriz. Yalnızca yetişkin kişilerin yaşam sürdüğü alanlarda halılar, periyodik açıdan her 6 ay içerisinde 1 defa yıkanmalıdır. Ülkemizde bu süre, hala birkaç seneye kadar varabiliyor. Yetişkin kişilerin olduğu evlerde sağlık bakımından olumsuz bazı durumların meydana gelmesi de ancak bu periyotlarda temizlik ile engellenebilmekte…

Halıların hangi periyotlarda yıkanması gerektiği kuralı, bazı etmenlere göre de değişiklik gösterir. Bunlardan en önemlisi de yaşanan evde bir astım alerjisi olması durumudur. Ev içerisinde küçük bir bebeği, çocuğu, yaşlısı ya da bunların dışında astım hastası bulunanların; 3 ayda bir halısını yıkatması gerekir. Yani bu durumda 3 aylık periyotlarda yıkama işlemine başvurulması gerekmektedir. Ayrıca evinde evcil hayvanları olan kişilerin de halı yıkama periyodunun 3 ayı aşmaması çok önemlidir. Bu anlamda halının uygun periyotlarda yıkanmaması, yetişkin ve sağlıklı olan bireylerin bile hastalanmasına yol açar. Dolayısıyla bu konuda hassas olmanızı ve uygun periyotlarda bu hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Halı Yıkama Firması Tarafından Verilen Hizmetler

Aynı zamanda Arnavutköy’de halı yıkama firmamız tarafından verilen halı yıkama hizmetleri, tüm İstanbul genelini kapsamaktadır. Ancak Arnavutköy’de halı yıkama merkezli olarak görev alır. Bu kapsamda müşteriler için türlü yıkama yöntemleri üzerinden türlü yıkama hizmetleri sunulduğunu söylemiştik. Ancak bunların dışında hizmet prensiplerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Temizlik servisi acil hattı,
 • Güleryüzlü ve hızlı hizmet,
 • Kirlerden ve lekelerden arınan ev tekstil ürünleri,
 • Profesyonel bir kadrodan, tamamen profesyonel kalitede bir hizmet,
 • Kimyasal olmayan ve organik olan bir temizlik modeli.

Arnavutköy’de Halı Yıkama Niye Tercih ve Tavsiye Ediliyor?

Hemen her sektörde pek çok farklı firmanın müşteri çekebilme; bu noktada tercih olma nedenleri vardır. Bu anlamda elbette ilk prensip, her zaman için tüm işletmelerde müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Arnavutköy’de halı temizleme merkezli olan firmanın tercih olmasını sağlayan etmenler ise şu şekildedir:

 • %100 müşteri memnuniyeti esası üzerine bir vizyon belirlenmesi,
 • Kuyu suyu tercih edilmiyor olması,
 • Hijyenik şartlarda bir temizlik modeli gerçekleştirilmesi,
 • 3 farklı türde yıkama sisteminin kullanılması,
 • Randevular üzerinden yerinde yıkama uygulamasının sunulması,
 • Kimyasal olmayan ve tamamen organik olan ürünlerin kullanılması.

Müşteri Memnuniyetimiz!..

Müşteri memnuniyeti üzerine bir vizyon belirleyen Arnavutköy’de halı yıkama merkezi, bu noktada müşterilerinin planlamasını yapar. Verilen randevu tarihinde ve saatinde ekip, gerekli teçhizat ile beraber adreste olur. Bu anlamda müşterisini memnun eden ekip, teslimat sonrasında da aynı memnuniyeti sağlamayı başarır. Pek çok firma teslimatın ardından müşteri ile iletişime geçmez. Ancak firma; teslimatın üzerinden 1 hafta geçmesi sonrasında; hem kalite kontrol amaçlı hem de müşteri memnuniyeti açısından müşteri ile iletişime geçer.

İletişime geçilen müşteriden hizmet üzerine geri dönüş alınır. Bu noktada müşterinin hem görüşleri hem de varsa önerileri alınır. Aynı zamanda da bir müşteri anketi ortaya çıkar. Dileyen her müşteri, bu ankete oy verir. Aynı zamanda bu düzenle sorunsuz işleyiş oluşur. Ayrıca müşteri memnuniyeti üst düzeyde olur. Siz de Arnavutköy’de halı temizleme hizmetlerimizi denemek ve yüzlerce müşterimiz gibi Arnavutköy’de halı yıkama ayrıcalıkları ile tanışmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Telefon: 0 539 380 48 46